На Львівщині жінка позбулася автомобіля через незадеклароване молоко і помідори (ФОТО)

Новини 26 Червня, 2019 88

Фото: ДФС

Днями громадянка України повертаючись автомобілем з приватної поїздки з Республіки Польщі в Україну через пункт пропуску „Грушів-Будомєж” обрала для слідування смугу спрощеного митного контролю „зелений коридор”, чим своїми діями заявила про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Як повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області, під час здійснення митного контролю цього транспортного засобу у працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. Під час проведення поглибленого огляду транспортного засобу з використанням технічних засобів митного контролю було виявлено прихований товар, а саме понад 60 л молока в упаковці об’ємом по 1 л торгової марки «Mleczna dolina» та помідори загальною вагою 40 кг. Вказані товари знаходилися у спеціально виготовленому сховищі (тайнику), розміщеному по периметру днища автомобіля, з доступом з салону автомобіля. Приховані товари громадянка визнала своєю власністю.

Фото: ДФС

«Отже, громадянка України переміщувала через митний кордон України вищевказаний товар з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів або способів, котрі утруднюють виявлення товарів. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 ст. 483 Митного Кодексу України.

Таким чином, через прихований від митного контролю товар, орієнтовна вартість якого становить близько 2 тис. грн., громадянка України позбулась власного автомобіля вартістю близько 240 000 гривень. Точну вартість предметів правопорушення буде встановлено додатково. Товар та автомобіль вилучено до рішення суду», – зазначається у повідомленні.

 

Коментарі

Позначки: , , , , , , ,