На Львівщині завершують реставрацію пошкодженого вандалами пам’ятника Франку

Новини 08 Вересня, 2018 637

Фото: Дрогобицька РДА

Скульптура доставлена та встановлена на своє попереднє місце

В селі Лішня Дрогобицького району розпочався завершальний етап реставрації пам’ятника Івану Франку.

Як повідомили у Дрогобицькій РДА, 7 вересня голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич та керівник апарату РДА Руслан Щерба відвідали село Лішня, де ознайомилися з ходом відновлювальних робіт пам’ятника Франку.

Як зазначається у повідомленні, “в березні минулого року вандали пошкодили пам’ятник і на його реставрацію з районного бюджету були виділені кошти. Кілька місяців основні реставраційні роботи проводились у майстерні скульптора Йосипа Марчинського.  7 вересня скульптура була  доставлена та встановлена на своє попереднє місце і тепер відновлювальні роботи будуть продовжуватися вже тут”.

Фото: Дрогобицька РДА

Як розповів учень автора скульптури Йосипа Садовського Йосип Марчинський, вже виконано великий об’єм робіт – укріплено каркас, відновлені пошкоджені елементи.

Андрій Шевкенич запевнив, що для прискорення реставраційних робіт з боку райдержадміністрації буде надана  всебічна допомога.

Нагадаємо, що пам’ятник Іванові Франку в Лішні споруджено в серпні 1981 року з нагоди 125-річниці від дня народження Каменяра, на стелі викарбувані слова: «Я син народу, що вгору йде!»

Як повідомлялося, у Дрогобицькому районі Львівської області вандали познущалися над пам’ятником І.Франкові.

Коментарі

Позначки: , , , ,