На Львівщині завершується призов офіцерів запасу

Новини 24 Листопада, 2020 87

На Львівщині до війська відправлять 175 осіб

У Львівській області завершується осінній призов офіцерів запасу на військову службу за призовом осіб офіцерського складу.

В кінці листопада 20 офіцерів, які раніше закінчували військові кафедри і не проходили службу в Збройних силах вирушать у навчальні центри на курси перепідготовки та  підвищення кваліфікації.

Навчання триватимуть три місяці, після чого військовослужбовці будуть призначені на посади у військових частинах. Термін служби для призваних офіцерів запасу – півтори роки.

Під час осіннього призову осіб офіцерського складу запасу кількість охочих значно перевищувала кількість вакантних посад у військових частинах. Відбір кандидатів проводився за 16 військово-обліковими спеціальностями.

За призваними із запасу військовослужбовцями зберігається попереднє місце роботи та середньомісячний заробіток. На офіцерів запасу розповсюджується весь пакет соціальних пільг та гарантій військовослужбовців за контрактом.

Зазначимо, офіцерів запасу, призваних на військову службу в район виконання завдань не відправляють. Військову службу вони проходять у місцях постійної дислокації частин.

Коментарі

Позначки: