На Львівщині з почестями зустріли бійців 24-ї механізованої бригади, які повернулись зі Сходу (ФОТО)

Новини 01 Жовтня, 2019 274

На Львівщині, у Яворові, сьогодні, 1 жовтня, урочисто зустріли військовослужбовців 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила, які повернулись із зони бойових дій.

Близько двох тисяч бійців оберігали спокій українців понад сім місяців, зазнавши при цьому 10 бойових втрат, а 42 військовослужбовці були поранені.

Загалом за 5 років бойових дій на Донбасі полягли 130 військовослужбовців 24 бригади. Пам’ять про них вшанували хвилиною мовчання.

Військові пройшли урочистою ходою від місця постійної дислокації бригади до площі Ринок у місті Яворів. Армійці несли у руках портрети побратимів, які загинули на Сході за час війни.

“Ми повинні зробити все, щоб пам’ятати всіх загиблих щодня, пам’ятати про їхніх рідних. Ворог зупинений, друга за потенціалом армія зупинена. На жаль, великою ціною”, –  сказав командувач Західного оперативного командування Олександр Павлюк.

Бригада перебувала в районі виконання завдань із лютого по середину вересня,виконуючи бойові завдання у районі населених пунктів Мар’їнка, Новомихайлівка, Славне, Тарамчук та Красногорівка.

За цей час звільнено фактично усю територію Мар’їнки, а також декілька вулиць, які ведуть до населеного пункту Трудівське, що покращило становище української армії і убезпечило місцевих жителів.

Після ротації, військовослужбовці матимуть кілька тижнів відпустки та реабілітації, після чого повернуться до виконання службових обов’язків у місці постійної дислокації.

Коментарі

Позначки: , , , ,