На Львівщині є майже 100 військових меморіалів, могил та пам’ятних знаків

Новини 02 Жовтня, 2018 9

Меморіал на горі Маківці. Джерело: photo-lviv.in.ua

На обліку в районах області

Майже 100 військових меморіалів, могил та пам’ятних знаків, пов’язаних з Українською Повстанською Армією, Українськими Січовими Стрільцями, Українською Галицькою Армією та історією козацтва є на обліку в районах Львівської області.

Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

“В час російсько-української війни, коли молоді хлопці на Сході захищають кордони і віддають своє життя за незалежність країни, наш обов’язок  – знати свою історію, бо хто не знає минулого, той не зможе мати майбутнього. На території Львівщини  є чимало цікавих історичних пам’яток, які розкривають певні історичні сторінки у становленні нашої держави і  дуже і важливо залучати молодь, щоб молоді люди знали своїх героїв, які стали прикладом віри в себе, віри в свою Батьківщину та віри в перемогу.  Українці споконвіку були і є освіченою нацією і тільки спільними зусиллями ми зможемо здолати ворога”, – зазначила  т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

Детальніше ознайомитись із переліком меморіалів, могил та пам’ятних знаків, які розташовані  в районах Львівщини можна за посиланням.

 

Коментарі

Позначки: , , ,