На Львівщині визначають переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті

Новини 28 Січня, 2022 113

На Перемишлянщині перевірили маршрутки, фото управління транспорту ЛОДА

У Львівській ОДА відбулося засідання обласного конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що не виходять за межі території області.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Відповідно до регламенту проведення конкурсу, в присутності перевізників-претендентів та членів конкурсного комітету були відкриті конверти з позначкою № 2, в яких міститься інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, після чого в засіданні було оголошено перерву.
Голова обласного конкурсного комітету Юрій Бучко зазначив, що дату та час проведення наступного засідання комітету, на якому будуть прийняті рішення щодо результатів конкурсу, додатково повідомлять.
Нагадуємо, що Львівська обласна державна адміністрація оголосила конкурс з 73 об’єктів для перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Львівської області (внутрішньообласні маршрути). З них :
  • 22 об’єкти конкурсу – це приміські маршрути;
  • 51 об’єкт  конкурсу – це міжміські маршрути або окремі графіки міжміських маршрутів.
Документи для участі в конкурсі подали 24 перевізники. Подано 61 комплект документів (Конверт № 1 та конверт № 2).

Коментарі

Позначки: , ,