На Львівщині викрили підприємство, де підпільно працювали 13 прибиральниць

Новини 02 Лютого, 2021 4 620

Фото ілюстративне з відкритих джерел

На Львівщині прибиральниць допустили до роботи без належного оформлення трудових відносин. Підприємство оштрафовано на 650 тис грн.

Як пише «Четверта студія», у ГУ Держпраці у Львівській області повідомили, що Головним управлінням Держпраці у Львівській області винесено постанову про накладення штрафу на підприємство, на якому виявили 13 неоформлених працівників. Особи виконували функції прибиральниць.

Санкцію, у розмірі 650 тис грн,  застосовано на підставі абзацу 2 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України.

Відповідно до вимог статті 24 КЗпП України забороняється допуск до роботи працівників без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та без повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

 

Коментарі

Позначки: , , ,