Фото
Біля Дрогобицького мосту встановили кільцеву розвʼязку. Це рішення для зменшення швидкості автомобілів та створення безпечніших умов для всіх учасників руху.
Про це пише Стрийська міська рада, пише Четверта студія.
Відповідні дорожні знаки та дорожня розмітка вже встановлені.
Також невдовзі у Стрию зʼявляться ще дві кільцеві розвʼязки: на перетині вулиць Петлюри-Нижанківського та Львівська-Млинарська-Хмельницького.
Коментарі
Більше новин читайте на телеграм-каналі Четвертої студії, а також у спільноті "Новини Львова"
Позначки: Стрий, Стрийська міська рада








