На Львівщині всі дільниці відкрилися без порушень – поліція (ФОТО) - Четверта студія

На Львівщині всі дільниці відкрилися без порушень – поліція (ФОТО)

Новини 21 липня, 2019 3

Фото: ОПОРА/ФБ

У Львові та в області правоохоронці забезпечують правопорядок у день волевиявлення.

Як повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції у Львівській області, усі виборчі дільниці відкрились вчасно та, станом на дев’яту годину ранку 21 липня, працюють у звичному режимі.

На території міста Львова та області налічується дванадцять окружних виборчих комісій та 2135 виборчих дільниць. Усі вони відкрились вчасно та працюють у звичному режимі. На усіх виборчих дільницях правоохоронці забезпечують публічний порядок.

Нагадаємо, на Львівщині до охорони публічного порядку, а також оперативного реагування на порушення виборчого законодавства під час позачергових виборів до Верховної Ради України залучено більше п’яти тисяч правоохоронців. Спільно з працівниками Головного управління Національної поліції у Львівській області публічний порядок охороняють поліцейські Управління патрульної поліції Львівщини, військовослужбовці Національної гвардії України, а також офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.

До завершення виборів правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі. Це, зокрема,  ситуаційний центр, працівники якого забезпечують моніторинг та управління нарядами поліції на місцях, додаткові слідчо-оперативні групи, створені для належного реагування на повідомлення про правопорушення, а також додаткові наряди вибухотехніків та кінологів для реагування на повідомлення про виявлення небезпечних чи підозрілих предметів та інші.

Правоохоронці здійснюють цілодобову охорону окружних виборчих комісій на Львівщині, дільничних виборчих комісій, охороняють виборчу документацію, слідкують за дотриманням публічного порядку поблизу кожної виборчої дільниці, а також виконують усі функції, передбачені чинним законодавством.

Фото: ОПОРА/ФБ

Як повідомляє “КВУ”, “виборчий процес у Львові станом на 10.00 відбувається в рамках чинного виборчого законодавства та міжнародних демократичних стандартів. Практично всі дільниці Львова вчасно провели підготовче засідання та вчасно розпочали процес голосування. Серед нечисленних правопорушень:
– ОВО № 117, ДВК № 462135 – спостерігачеві від КВУ дільнична виборча комісія спочатку забороняла проведення відео зйомки засідання, однак після апеляції спостерігача до норм чинного законодавства дозвіл навідео зйомку був наданий;
– ОВО № 117, ДВК № 461866 – дільниця відкрилася вчасно, однак процес підрахунку голосів розпочався з 10-хвилиним запізненням у зв’язку з перерахунком бюлетенів;
– ОВО № 117, ДВК № 462089 – виборча дільниця відкрилася на 2 хвилини пізніше;
– Трапляються поодинокі випадки, коли виборці не знаходять себе у виборчих списках;
– На окремих дільницях фіксуються поодиноку випадки, коли виборці заходять в кабінки по двоє і намагаються проголосувати. Після зауважень членів виборчих комісій та спостерігачів такі спроби припиняються”.

Коментарі

Позначки: , ,