На Львівщині вперше в Україні проведуть онлайн-турнір з художньої гімнастики

Новини 26 Червня, 2020 312

На учасників “Bagira Online Cup 2020” чекає майстер-клас з хореографії від артиста Львівського національного театру опер та балету імені Соломії Крушельницької Максима Козака

Цими вихідними, 27-28 червня, один із спортивних клубів проведе онлайн-турнір “Bagira Online Cup 2020”. У турнірі візьмуть участь 120 гімнасток з 7 країн.

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Четверта студія.

«Наразі в Україні такі турніри ще не проводили. У травні дещо схоже організовували в Іспанії, ми запозичили деякі елементи формату та адаптували його під наші реалії», — каже співорганізатор змагань, очільниця Львівської обласної федерації художньої гімнастики Ірина Іванів.

Прийом конкурсних робіт завершився 22 червня. Уже завтра вранці судді визначаться з переможцями у кожній категорії, а 27-го та 28 червня відбудуться трансляції турніру.

«На жаль, пандемія коронавірусу поставила на паузу і тренувальний, і змагальний процес. Звісно, сподіваємось, що якнайшвидше вдасться повернутись до звичного процесу роботи, однак розуміємо, що зараз також важливо шукати і впроваджувати нові підходи, як це робить один із спортивних клубів, — зауважує начальник Управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як.

На учасників “Bagira Online Cup 2020” чекає майстер-клас з хореографії від артиста Львівського національного театру опер та балету імені Соломії Крушельницької Максима Козака.

Коментарі

Позначки: ,