На Львівщині водій автобуса намагався незаконно провезти через кордон цифрової техніки на понад 100 тисяч гривень - Четверта студія

На Львівщині водій автобуса намагався незаконно провезти через кордон цифрової техніки на понад 100 тисяч гривень

Новини 31 жовтня, 2019 40
На Львівщині водій автобуса намагався незаконно провезти через кордон цифрової техніки на понад 100 тисяч гривень . Фото: відкриті джерела.

На Львівщині водій автобуса намагався незаконно провезти через кордон цифрової техніки на понад 100 тисяч гривень . Фото: відкриті джерела.

Мобільні телефони, планшети, фотоапарати, а також годинники намагався сьогодні зранку ввезти в Україну з Республіки Польщі громадянин України, 45-річний мешканець Тернопільщини.

Про це пише “Четверта студія” з посилання на прес-службу ГУ ДФС у Львівській області.

Як водій рейсового автобуса «Щецін – Вінниця» він прибув у пункт пропуску «Краковець – Корчова». Під час письмового декларування заявив про відсутність у нього товарів, що підлягають оподаткуванню. Однак під час митного огляду в багажному відділенні автобуса у двох сумках митники знайшли 50 незадекларованих предметів: мобільні телефони «XIAOMI», планшети «HUAWEI», фотоапарати «Canon», наручні годинники «Garmin», безпровідникові навушники «Libratone».

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 472 Митного кодексу України. Товар, орієнтовна вартість якого понад 100 тис. грн., вилучено. Справу скерують до суду.

Коментарі

Позначки: , ,