На Львівщині вкрали гроші під час переоснащення шкільних котелень

Новини 19 Лютого, 2024 279

На Львівщині планують закрити 21 школу

Підрядника судитимуть за привласнення бюджетних коштів під час переоснащення шкільних котелень на Радехівщині

За процесуального керівництва прокурорів Червоноградської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно керівника підприємства. Йому інкриміновано заволодіння бюджетними коштами (ч. 2 ст. 191 КК України).

Про це пише Четверта студія з посиланням на Львівську обласну прокуратуру.

Слідством встановлено, що на Радехівщині обвинувачений привласнив кошти під час виконання робіт з переоснащення шкільних котелень на тверде паливо.

Для цього підрядник, з яким було укладено договір, подав офіційні документи – акт приймання виконаних будівельних робіт та довідку про їх вартість з неправдивими відомостями. В останніх завищено обсяг та вартість виконаних робіт.

Внаслідок цього суб’єкту господарювання безпідставно перераховано майже 150 тис. грн.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Червоноградського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Коментарі

Позначки: ,