На Львівщині відомий курорт залишився без рятувальників

Новини 21 Вересня, 2020 4 168

Фото: ДСНС

Під загрозою стоїть майно та життя мешканців смт. Східниця та навколишніх територій

На Львівщині курортне селище Східниця залишилась без пожежно-рятувального поста.

Як пише “Четверта студія”, про це повідомляє ГУ ДСНС у Львівській області на своїй сторінці у ФБ.

Як зазначається, з 18 вересня 2020 року 38 державний пожежно-рятувальний пост смт.Східниця який належить 6 державній пожежно-рятувальній частині м.Борислав змінює місце дислокації, у зв’язку з відсутністю приміщення.

Варто зазначити, що протягом тривалого часу ПрАТ «ПОЛОНИНА» надавала приміщення в оренду на безоплатній основі. Останні роки ПрАТ «ПОЛОНИНА» звертались до Східницької селищної ради з проханням урегулювати питання про оренду приміщень, в яких дислокувався державний пожежно-рятувальний пост смт.Східниця.

“Станом на сьогодні питання щодо оренди приміщень селищною радою не вирішено. У зв’язку з відсутністю пристосованих приміщень для несення чергувань на території смт.Східниця ГУ ДСНС України у Львівській області змушене передислокувати техніку та особовий склад в м.Борислав”,- зазначається у повідомленні.

Як наголошується, Східницькі надзвичайники обслуговували не тільки смт.Східницю, але й гірські села Дрогобицького, Турківського та Сколівського районів і мали на своєму рахунку не одне врятоване життя та майно громадян. А виходячи з вище зазначеного інформуємо мешканців смт.Східниця, що час доїзду пожежно-рятувальних підрозділів на пожежі чи інші надзвичайні ситуації, які можуть трапитись на території смт. Східниця – збільшиться. Під загрозою стоїть майно та життя мешканців смт.Східниця та навколишніх територій.

 

Коментарі

Позначки: ,