На Львівщині відкрили дві новозбудовані амбулаторії первинної медицини

Новини 28 Січня, 2020 121

На Львівщині відкрили дві новозбудовані амбулаторії первинної медицини

Вартість кожної із відкритих амбулаторій становить понад 6 мільйонів гривень

Сьогодні, 28 січня, на території Городоцього та Жовківського районів Львівської області відбулось урочисте відкриття двох новозбудованих амбулаторій первинної медицини. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Це дві з 43-х амбулаторій сімейної медицини у сільській місцевості, будівництво яких відбувається на Львівщині. Для кожної з 43-х нових амбулаторій закуплено службовий автотранспорт Renault Duster. Окрім того, закуплено 67 автомобілів для існуючих амбулаторій.

Вартість кожної із відкритих амбулаторій становить понад 6 мільйонів гривень. Фінансовий ресурс, завдяки якому вдалося реалізувати  будівництво – субвенція з державного бюджету місцевому бюджету, а також співфінансування з місцевого бюджету.

Загальна площа кожної із будівель складає понад  200 м2.

Відтак, амбулаторії забезпечуватимуть якісними медичними послугами 2,2 тис. населення з населених пунктів: с. Замок, с. Монастирок, с. Погарисько та близько тисячі мешканців з населених пунктів: с. Бартатів, с.Воля Бартатівська.

Нагадаємо, що 21.11.2019 управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації оголосило тендер на закупівлю ще 159 автомобілів для існуючих амбулаторій.

Коментарі

Позначки: ,