На Львівщині відбулась конференція з біоенергетики

Новини 22 Березня, 2019 45
На Львівщині відбулась конференція з біоенергетики

На Львівщині відбулась конференція з біоенергетики

Сьогодні, 22 березня, у Львові відбулась Конференція з біоенергетики.

Організатор заходу – Клуб енергетики – запросив долучитися до події членів Клубу, керівників промислових і аграрних підприємств, територіальних громад, інвесторів та інвестиційні фонди, виробників та дистриб’юторів обладнання, банки та міжнародні фінансові установи, консалтингові компанії, інжинірингові компанії та експертів галузі.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся Ігор ВУС, начальник управління сталого розвитку, сільськогосподарського виробництва, інфраструктури та земельних відносин департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Основними темами конференції стали проблеми та перспективи розвитку біонергетики в Україні, юридичні аспекти реалізації проектів з біоенергетики, швидкоокупні проекти з продажу теплової енергії з біопалива та перспективи розвитку біогазових установок для малих та середніх підприємств.

Спікерами Bio Energy Conference виступили Ігор ЧАБАНОВ, директор з виробництва та продажів «Первомайськдизельмаш», Олександр ПІДОДНЯ, власник «Агропроменерго», Віктор БОБРОВСЬКИЙ, власник СКБ «Ватра» та Олександр ПАВЛОВСЬКИЙ, керуючий партнер «Інвестиційний фонд відновлюваної енергетики».

Модерував захід Андрій Костриця, Президент Клубу енергетики.

Виступи спікерів супроводжувалися великою кількістю запитань та викликали жваву дискусію.

Конференція завершилась неформальним спілкуванням, під час якого учасники могли обмінятися контактами та завести корисні ділові знайомства.

Клуб енергетики висловив подяку Людмилі Гончаренко, т.в.о директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, та Андрію Якубовському, начальнику управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації за допомогу в організації та проведенні Конференції з біоенергетики.

Коментарі

Позначки: , ,