На Львівщині відбудеться перший етап авторалі “Зимові вершини”

Новини 05 Лютого, 2019 8

Про це сьогодні, 5 лютого, під час брифінгу повідомив заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Андрій Тур.
“Уже традиційно вп’яте на території Львівської області відбудеться перший етап з авторалі «Зимові вершини». Змагання відбуватимуться впродовж 8 – 9 лютого на території Сколівського, Турківського та Дрогобицького районів. Розпочинається ціла плеяда авторалі цього року і це буде наш перший етап”, – зазначив Андрій Тур.

Окрім того, змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України за сприяння Львівської обласної державної адміністрації та за підтримки Турківської, Сколівської та Дрогобицької районних державних адміністрацій.

Організатор – Галицький Автомобільний Клуб

“Ми вперше в Україні розпочинаємо авторалійний сезон. Траса протяжністю 23 кілометри проходить по трьох районах Львівської області. Вона дуже різноманітна, є широкі ділянки, швидкісні. І для глядачів, і для мешканців, і для гостей буде дуже цікаво, вони отримають адреналін та задоволення”, – зазначив директор Галицького Автомобільного Клубу Сергій Єженков.

Відтак, старт першого етапу авторалі “Зимові вершини” відбудеться 9 лютого о 12:30 годині з села Урич Сколівського району.

8 лютого спортсмени проходитимуть медичний огляд та відбуватиметься безпосередня підготовка до змагань.

“Завдяки Львівській обласній державній адміністрації усі дороги – в належному стані”, – додав Сергій Єженков.

З детальною картою траси можна ознайомитися у світлинах під новиною.

На Львівщині відбудеться перший етап авторалі “Зимові вершини”

На Львівщині відбудеться перший етап авторалі “Зимові вершини”

Брифінг щодо проведення першого етапу авторалі «Зимові вершини»

Опубліковано 4studio Вівторок, 5 лютого 2019 р.

Коментарі

Позначки: , ,