На Львівщині у «чорну п‘ятницю» побили вікна у магазині (ФОТО)

Новини 30 Листопада, 2019 1 673

Фото: Нео Радіо - 100.5 FM Червоноград

У Червонограді невідомі пошкодили двері і побили вікна у торговельному закладі

На Львівщині перед відкриттям магазину в ньому побили вікна.

Як пише «Четверта студія», про інцидент, який стався у п’ятницю, 29 листопада, повідомляє  Нео Радіо – 100.5 FM Червоноград.

«Чорна п’ятниця» почалася неприємною новиною для мережі «Конфі Склад», магазин якої 29 листопада відкрився в Червонограді. На початку доби, о 1 год, представники мережі повідомили про те, що спрацювала сигналізація. Вже на місці працівники охоронної фірми виявили пошкоджені двері та вікна. Як повідомила менеджер Анна Кононова, за цим фактом написана заява в правоохоронні органи», – зазначається у повідомленні.

Як наголошується, «на Львівщині відкрито кілька магазинів «Конфі Складу», але такий прикрий інцидент стався вперше».

Фото: Нео Радіо – 100.5 FM Червоноград

Як повідомляє «Над Бугом», у Червонограді, частину величезного приміщення, де знаходилась перукарня “Чародійка”, віддали у приватні руки.

«Від джерела у міській раді стало відомо, що приміщення викупив місцевий депутат, який облаштував там магазин одягу та взуття мережі «Конфі Склад».

29 листопада відбулося відкриття магазину. Однак, відкриття торгівельного закладу, ймовірно, викликало негативні почуття та емоції у деяких невідомих осіб, які пошкодили вікна та двері у приміщенні. Як повідомили працівники магазину, збитки були зроблені ще уночі. І хоча презентація магазину відбулась, проте дуже прикро за такий інцидент. Наразі поліція розшукує та встановлює особи злочинців», – зазначається у повідомленні.

Фото: “Над Бугом”

 

Коментарі

Позначки: ,