На Львівщині триває реконструкція дрогобицької лікарні (ФОТО)

Новини 04 Листопада, 2023 71

Коштом місцевого бюджету облаштовують новостворене урологічне відділення. Для цього будівлю реконструювали

Дрогобицька міська лікарня №1 – медзаклад, який обслуговує 250 тисяч жителів району, а також приймає пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями зі Самбірщини та Стрийщини.

Про це повідомив начальник ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.

У ході медичної реформи її визначили як кластерну. Щоб відповідати цьому статусу, лікарня повинна виконувати вимоги Національної служби здоров’я України щодо наявності відділень, оснащення й кадрового складу. У кластерній лікарні мають забезпечувати основні види ургентної та планової медичної допомоги. 

▪️Тут уже провели капітальний ремонт палати інтенсивної терапії у кардіологічному відділенні терапевтичного корпусу. Оновили вентиляційну систему й опалення, систему подачі кисню. Також – облаштували реанімаційну залу. Роботи профінансували з місцевого бюджету. 

▪️Коштом місцевого бюджету облаштовують новостворене урологічне відділення. Для цього будівлю реконструювали.

▪️Щоб утеплити приміщення хірургічного корпусу та зменшити енерговитрати, проводять капремонт фасаду з використанням енергозберігаючих технологій. Це зробили в межах Програми пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області на умовах співфінансування з обласного (3,325 млн грн) та місцевого (3,325 млн грн) бюджетів. 

Дякую громаді за лідерство, працівникам медзакладу за їхню небайдужість та сумлінну роботу, НСЗУ – за правильні пріоритети. Це спільні кроки, щоб забезпечити людей у громаді якісними медичними послугами.

Коментарі

Позначки: ,