На Львівщині три комунальні заклади перетворили у некомерційні підприємства

Новини 14 Червня, 2022 13

Це дасть змогу їм укладати угоди на пакети послуг з Національною службою здоров'я України та отримувати фінансування за надані послуги

Це дасть змогу їм укладати угоди на пакети послуг з Національною службою здоров’я України та отримувати фінансування за надані послуги

Депутати Львівської обласної ради проголосували за перетворення трьох комунальних закладів обласної ради у комунальні некомерційні підприємства.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу Львівської облради.

Йдеться про «Львівське обласне патологоанатомічне бюро», «Будинок дитини №1 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки», та «Будинок дитини №2 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки».

Відповідно до рішення депутатів ці комунальні заклади мають стати комунальними некомерційним підприємствами.

Це дасть змогу їм укладати угоди на пакети послуг з Національною службою здоров’я України та отримувати фінансування за надані послуги.

Депутати сподіваються, що зміна форми господарювання покращить якість послуг, які надають і сьогодні надають заклади, підвищить ефективність використання бюджетних коштів та покращить зарплату й умови праці для працівників підприємств.

Коментарі

Позначки: