На Львівщині стартують зйомки фільму

Новини 29 Липня, 2020 478

Юрій Горун

Події фільму переносять нас в історичні часи середини 14 ст. – часи заснування міста Стрия

У Львівській області днями розпочнуть зйомку історичного фільму «Легенда  Стрия», що є частиною реалізації масштабного регіонального проекту «Легенди нашого краю».

Про це розповіли сьогодні автори ідеї та партнери під час брифінгу у Львівській ОДА, пише Четверта студія.

Події фільму переносять нас в історичні часи середини 14 ст. Часи заснування міста Стрия.

«Це захоплююча повість про  надзвичайну долю сина саксонського лицаря,  що опиняється на Галичині. Який втратив батька і мати, титул і багатство  та не втратив честь і шляхетність. Його усиновлює місцевий коваль, вчить наших звичаїв і мови. І це допомагає йому здолати всі випробування, вибороти  своє щастя і свою любов. В картині переплелися доблесть і зрада, любов і ненависть, війна і мир, містика і історична достовірність», – розповів автор ідеї і проекту Юрій Комарницький.

Від 2016 року У Львівській ОДА діє програма підтримки регіонального кінематографу.

«За цей час вдалось відзняти десятки стрічок, серед яких найвизначнішими є «Король Данило», «Незламні», «Дрогобицька Голгофа». Автори проекту мають чимало партнерів та друзів, Львівська ОДА також зі свого боку надаватиме всю потрібну підтримку», – розповів заступник директора департаменту  внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Юрій Горун.

Фільм прославляє наш край, його тисячолітню захоплюючу  історію,  працьовитих та патріотичних мешканців.

«Ідея проекту у тому, що ми всі разом, самі робимо і творимо сучасну історію краю і одночасно плекаємо та не забуваємо про його цікаве, буремне минуле. Це перший і унікальний проект у цьому жанрі. Він на віки прославить та залишить свій слід у історії всіх хто долучився до його реалізації.  Фільм дозволить гідно представляти наш регіон на теренах України та світу. Сприятиме розвитку туризму та культури в регіоні», – зазначив начальник Стрийського міського відділу культури Богдан Бойко.

Зйомки триватимуть 2 місяці з 30 липня по 25 вересня 2020 р. Зйомки відбудуться на території Сколівщини, в м. Стрий, на березі р. Стрий, в м. Моршин, с. Підгірці,  с. Розгірче Стрийського району,  Олеському замку.

Родзинкою фільма є те, що в головних ролях знімаються відомі діячі мистецтва та культури Стрийщини, Сколівщини та Львівщини.

Коментарі

Позначки: , , ,