На Львівщині реалізують 20 проєктів в межах конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад

Новини 28 Липня, 2021 55

Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

Представники  проєктних команд-переможців цьогорічного конкурсу, в рамках програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад сьогодні, 27 липня отримали сертифікати на реалізацію проєктів та підписали угоди про співпрацю з Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна».

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу облради.

Підписання угод означає старт виконання проєктних робіт, передбачених для виконання визначених завдань і досягнення  цілей.

Нагадаємо, цьогоріч з поміж понад 470 поданих заявок, у Львівській області відібрано до фінансування 20 проєктів загальним бюджетом майже 5,5 млн грн, які будуть дофінансовані за кошти обласного бюджету Львівської області та державного бюджету у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку».

Призовий фонд конкурсу об’єднав фінансові ресурси  бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, а також державного бюджету і бізнесу.

Львівська обласна рада з 2018 року щорічно підтримує Програму, завдяки чому в області реалізовано 45 проєктів зі 150 успішно втілених у карпатському регіоні.

Виконавчий директор Асоціації ОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин подякувала за активність усім громадам-учасникам цьогорічного конкурсу та привітала лідерів.

«З цього часу ми даємо старт вашим ініціативам. Разом ми робимо Карпати туристично привабливими, безпечними, спортивними, готуємо якісні проєктні команди на місцях, які готові боротися за грантові кошти», – наголосила Галина Литвин.

З переліком переможців цьогорічного конкурсу можна ознайомитися – ТУТ.

Коментарі

Позначки: