На Львівщині проголосувати зможуть понад 1 млн 900 тисяч виборців

Новини 19 Лютого, 2019 98

Ілюстративне фото

31 березня відбудуться чергові вибори Президента України. На Львівщині проголосувати зможуть понад 1 млн 900 тисяч виборців. Про це повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

Відповідно до Закону України «Про вибори Президента України», відділи ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення і районних адміністрацій Львівської міської ради (загалом в області таких є 34) складають і виготовляють у двох примірниках попередні та уточнені списки виборців, а також персональні запрошення на вибори і передають їх відповідним дільничним виборчим комісіям у терміни, визначені Законом.

За словами Зоряни Павлів, для першого туру президентських виборів у Львівській області на виготовлення попередніх та уточнених списків виборців витратять понад 142 тисячі аркушів А3, а на персональні запрошення – майже 170 тисяч аркушів. Сумарно це – понад 312 тисяч аркушів паперу.

Якщо жоден із кандидатів у Президенти України не набере більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні, 21 квітня відбудеться повторне голосування.

У бюлетень буде включено два кандидати на пост Президента України, які у підсумку голосування у день виборів одержали найбільшу кількість голосів.

Коментарі

Позначки: