На Львівщині працівники ТЦК ходитимуть із відеокамерами

Новини 31 Січня, 2024 63

У ТЦК та СП зазначили, що записані з бодікамер відео потраплятимуть до територіального центру комплектування для аналізу конфліктних ситуацій

Тепер військовослужбовці Збройних Сил України, перед якими стоїть завдання Генерального штабу, щодо мобілізації населення Львівської області під час щоденних патрулювань та здійснення заходів оповіщення громадян, будуть використовувати бодікамери.

Про це пише Четверта студія.

У ТЦК та СП зазначили, що записані з бодікамер відео потраплятимуть до територіального центру комплектування для аналізу конфліктних ситуацій.

“Звертаємось до громадян, що не свідомо ставляться до виконання своїх конституційних обов’язків і майже за два роки повномасштабної війни й досі не стали на військовий облік, виправдовуючи свою безвідповідальність повторюванням повідомлень і тез, які активно ширяться ворожими ІПСО та направлені на зрив мобілізаційних заходів. Майте на увазі, що під час патрулювань відео, що записані з бодікамер, будуть потрапляти до територіального центру комплектування на випадок, якщо виникне необхідність проаналізувати подію що трапилась і об’єктивно розбиратись у конфліктних ситуаціях”, – зазначили в центрі комплектування.

Коментарі

Позначки: