На Львівщині повісився чоловік через погрози колекторів

Новини 16 Серпня, 2019 82

Рідні кажуть, що поліцейські знайшли у його мобільному телефоні багато повідомлень від «Манівео» та «Швидко гроші»

У вівторок зранку, 13 серпня, у селі Мшана Городоцького району повісився 29-річний Дмитро. Чоловік працював кочегаром у школі, де і знайшли його у петлі колеги. Чоловік залишив передсмертну записку: «Моя петля – мої кредити».

Про це написав на своїй сторінці у Facebook волонтер громадської організації «Стоп-Азарт» Роман Ривок. Про це інформує Варта 1.

Дмитра вбила залежність від азартних ігор – він покінчив з життям у день свого народження. У записці він сказав, що його кредити – це його петля.

“Я знаю, що таких як Діма в Україні – тисячі, людей, які попались в капкан і не можуть вибратись. Але я знаю, що вихід є! Дорогий друже, якщо ти зіштовхнувся з цією залежністю і потребуєш допомоги, звертайся по допомогу, ” – написав Роман.

Волонтер розповідає, що про трагедію дізнався, випадково опинившись у цьому селі. Рідні кажуть, що поліцейські знайшли у його мобільному телефоні багато повідомлень від «Манівео» та «Швидко гроші».

Брат розповів, що Дмитро набрав багато кредитів, які видають в нас кредитні спілки усім поспіль, навіть не вимагаючи жодних документів. Потім йому почали погрожувати, постійно телефонували і він виходив з хати, щоб поговорити.

Коментарі

Позначки: