На Львівщині поліцейських запрошують попрацювати на курорті

Новини 09 Квітня, 2020 323

Фото: lviv.com

Оголошено конкурс на посади поліцейських офіцерів громади у Славську ОТГ.

Як пише «Четверта студія», у відділі комунікації Головного управління Національної поліції повідомили, що участь в конкурсі можуть взяти співробітники поліції з досвідом роботи не менше ніж півтора року, вищою освітою та водійським посвідченням.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – надавати мешканцям якісні поліцейські послуги, щоденно забезпечувати правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Для здійснення службової діяльності поліцейський буде забезпечений облаштованим приміщенням для роботи, службовим автомобілем та необхідним екіпіруванням.

Онлайн-реєстрацію анкет для кандидатів на посади поліцейського офіцера можна заповнити за посиланням https://otg-officer.police.gov.ua.

Усю інформацію про етапи відбору та подальше навчання бажаючі можуть знайти за посиланням https://www.npu.gov.ua/ya-tut.html

Славська селищна об’єднана територіальна громада першою взяла участь у проекті «Поліцейський офіцер громади» на Львівщині. Мета проекту – забезпечити кожну територіальну громаду поліцейським офіцером, який не лише працюватиме на території цієї громади, але й, по можливості, житиме там.

Об’єднані територіальні громади можуть ініціювати конкурс на створення у них посад поліцейських офіцерів, створивши для цього необхідне матеріально-технічне підґрунтя – належно обладнане робоче місце та забезпечення транспортом – основні вимоги до адміністрації громад.

Довідково. Селище Славське розташоване глибоко в Українських Карпатах за 23 км від м. Сколе, в мальовничій долині річки Опір, серед покритих лісами та полонинами хребтів Бескидів та Горганів.

Відомий гірськолижний курорт.

Коментарі

Позначки: , , ,