На Львівщині планують розширити мережу дитячих будинків сімейного типу

Новини 30 Травня, 2023 78

Діти, яких евакуювали за кордон через Львівщину обов’язково повернуться додому, - Володимир Лис

Про це йшлося на зустрічі керівництва Львівської ОВА з благодійниками фонду «Нові горизонти».

Про це пише Четверта студія.

Співкерівниця благодійного фонду «Нові горизонти для дітей України» Шеррі Макклюрг зустрілася зі заступником начальника Львівської ОВА Іваном Собком для обговорення можливості реалізації такого проєкту.

У ході зустрічі сторони обговорили основні питання щодо співпраці у 2023 році. Йдеться про можливість створення центру підтримки сімей з дітьми та дітей евакуйованих з територій де йдуть бойові дії. Також ще одним з напрямів співпраці є організація навчання стейкхолдерів щодо розвитку сімейних форм виховання. Не менш важливою є допомога фонду у процесі розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) у Львівській області з урахуванням будівництва відповідних приміщень.

«Дякую Вам за ту підтримку для дітей, для сімей, закладам для дітей, яку ви надаєте Львівщині від початку війни. Наша співпраця наближує перемогу. У вас велике серце. І ми дякуємо за ту велику роботу, яку ви вже зробили. Маємо надію, що ви будете з нами до остаточної перемоги і разом ми реалізуємо ще не один проєкт», – наголосив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Як і торік, благодійники фонду «Нові горизонти» спільно з Львівською ОВА організовують для дітей, в тому числі ВПО, акцію «Літо без тривог». Ця акція спрямована на те, щоб відволікти дітей від жаху війни та подарувати їм щасливі емоції. Упродовж минулого року діти відвідали парки розваг, майстер-класи, підкорювали гори та багато іншого. Цього року проєкт знову розпочне діяти за підтримки партнерів.

«Для нас велика честь допомагати Україні, ми можемо допомогти у роботі з дітьми і ми тут для того, щоб допомагати дітям», – додала Шеррі Макклюрг.

Коментарі

Позначки: ,