На Львівщині обіцяють напрацювати стратегію розвитку медичних закладів

Новини 09 Травня, 2021 432

У Львівській обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту. Фото із сайту Львівської ОДА

За результатами засідання госпітальної ради Львівського госпітального округу прийнято два важливих рішення, які стосуються включення Золочівської центральної районної лікарні та Городоцької центральної лікарні до переліку багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування (БЛІЛ) та стосовно звернення до керівників громад щодо необхідності покращення темпів вакцинації на місцях.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОДА.

«Обов’язком голів ОТГ спільно з головними лікарями місцевих медичних установ та з департаментом охорони здоров’я Львівської ОДА є забезпечення вакцинування відповідних категорій населення на місцях згідно з порядком, встановленим Кабінетом Міністрів. Проте, в деяких громадах спостерігаємо відставання від цього процесу, у зв’язку з чим пропоную підготувати від госпітальної ради листи до голів ОТГ щодо максимального пришвидшення темпів вакцинації. Ми зобов’язані реагувати на такі питання», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Окрім того, на засіданні розглянули питання внесення Золочівської ЦРЛ та Городоцької ЦЛ до переліку багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування (БЛІЛ). Враховуючи зміну адміністративно-територіального устрою у Львівській області та потреби обслуговування населення нових районів, які у зв’язку з цим виникли, госпітальною радою прийнято одноголосне рішення про направлення до Кабінету Міністрів України листа з пропозицією включити Золочівську ЦРЛ та Городоцьку ЦЛ до переліку БЛІЛ. Заклади обирали за зручним транспортним сполученням, із врахуванням проведених реконструкцій, та відповідності лікарень вимогам МОЗ до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування.

«Завданням госпітальної ради є розбір роботи обласних, районних, міських закладів охорони здоров’я від початку до кінця, налагодження процесу їх роботи та внесення пропозицій до Львівської облради щодо затвердження стратегії розвитку цих медичних установ», – наголосив Іван Собко.

Наступне засідання госпітальної ради планують провести в кінці травня. На ньому розглянуть можливості для вдосконалення роботи кількох опорних закладів області за пропозицією членів госпітальної ради.

Нагадаємо, госпітальна рада – це дорадчий орган, який складається з представників власників кожного стаціонарного закладу. Представників делегують місцеві ради громад, у власності яких перебуває даний заклад. Госпітальна рада Львівського госпітального округу створена для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, сприяння організації та функціонування медичної допомоги, фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.

Коментарі

Позначки: , , ,