На Львівщині митрополит ПЦУ освятив новий храм (ФОТО)

Новини 14 Червня, 2021 3 170
На Львівщині митрополит ПЦУ освятив новий храм. Фото: Релігійна правда

На Львівщині митрополит ПЦУ освятив новий храм. Фото: Релігійна правда

13 червня митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій відвідав Кам’янка-Бузьке благочиння, під час якого звершив освячення храму на честь святителя Миколая Чудотворця у с. Забужжя та відправив першу Літургію. Про це Релігійна правда, пише “Четверта студія”.

Як зазначив настоятель храму протоієрей Миколай Єрмішин, громада дуже хотіла мати свій храм, і 24 серпня 2010 року почали зводити маленький храм, який є поруч, і за місяць відслужили першу літургію. А за чотири роки і шість місяців збудували новий храм.

Перед Божественною Літургією владика звершив чин освячення престолу та храму. Під час чину освячення Високопреосвященний митрополит Димитрій спільно з духовенством та вірянами звершив урочистий хресний хід церковним подвір’ям з часточкою святих мощів, а стіни святині були окроплені святою водою.

Митрополит Димитрій нагородив настоятеля церкви Святого Миколая Чудотворця протоієрея Миколая Єрмішина правом носіння митри, а також відзначив церковними відзнаками фундаторів та будівничих храму.

Коментарі

Позначки: , ,