На Львівщині можуть зникнути десятки міст і селищ, – Ганущин

Новини 08 Лютого, 2020 3 529

Ілюстрація: ФБ

31 місто і 27 селищ можуть зникнути на Львівщині.

Як пише «Четверта студія», про це повідомив на своїй сторінці у ФБ голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Перелік в розрізі області населених пунктів-«щасливчиків», які втрачають свій статус, і тих, кого омине ЗЕініціатива, – за посиланням  http://tiny.cc/n0vpjz.

«Законопроект 2804.

Про засади адміністративно-територіального устрою України, котрий уряд подав до Верховної Ради, передбачає, що містом має право бути лише той населений пункт, який має 20 тис жителів, а селище – відповідно 5 тис.  Гончарук чомусь вирішив, що історія створення міст не має ніякого значення.

А от для членів українського уряду, які таки мають намір розібратися в історії українських міст, та для особливо просунутих розробників законопроекту з Мінрегіону – даю лінк на довідку від істориків ЛНУ Франка 👉 http://tiny.cc/syvpjz.

Членам комітету з місцевого самоврядування Верховної Ради: турборежим в ідеалі – добра справа, а децентралізацією можна все виправдати, та трохи зважайте на реальний стан справ й історію українських міст.

До речі,  кому цікаво, то у всеукраїнському масштабі можемо втратити 797 міст і селищ. Аналізуйте – http://tiny.cc/bxvpjz»,- зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

 

Коментарі

Позначки: , , , , , , ,