На Львівщині медикам мобільних бригад не платитимуть надбавки за тестування жителів районів

Новини 02 Липня, 2020 3 147

Ілюстрація: Радіо Свобода

Медики сільських, міських мобільних бригад, які від квітня здійснювали тестування жителів районів не отримають 300 відсотків окладів.

Як пише “Четверта студія”, на своїй сторінці у ФБ  голова Самбірської районної ради Віталій Кімак зазначає, що  медикам пообіцяли 300% окладів, “а тепер уточнили, вдумайтеся – за експрес тести – не заплатять (медпрацівники і водії первинок наражали своє життя і здоров`я 3 місяці виконуючи доручення державних адміністрацій)”.

Черговий COVID-маразм “згори”. Стосується медиків сільських, міських мобільних бригад, які від квітня здійснювали тестування жителів районів. Тих, що поверталися з-за кордону і там, де виникали “вогнища”. Пообіцяли 300% окладів. А тепер уточнили, вдумайтеся! За експрес тести – не заплатять (медпрацівники і водії первинок наражали своє життя і здоров`я 3 місяці виконуючи доручення державних адміністрацій.)

Заплатять тільки за ПЛР тести, яких практично не можливо було реалізувати. Більше того, лунає “дружня порада” не платити за всі ПЛР тести, тільки за ті, де вони були позитивні!? Бо потім прийде інспекція і порушить справу.

На практиці, приміром у травні мобільна бригада їздить цілий день і робить ПЛР тести (а їх відомо, можна робити безкоштовно тим, де є підозра). Це робота в екстремальних умовах праці, нікому не потрібно розповідати деталі. І ось, через 12 днів з`ясовується, що позитивними за цей день були тільки одиниці. Так, дякувати Богу! І лікарі дякуватимуть Богу! Але премій не буде. Черговий раз держава розвела. Так само як з медичним страхуванням. Цинічно і жорстоко.

Пікантності ситуації додає обставина, яка взагалі не вписується в здоровий глузд. НСЗУ ще не перерахувала кошти медзакладам, а інспекція праці вже складає протоколи про невиплату премій медикам. Крайніх за непрофесійність державної вертикалі влади уже призначено. Смарагдова країна…“,- зазначається у дописі голови райради.

Коментарі

Позначки: , , , , , ,