На Львівщині керівника підрозділу ЗСУ підозрюють у розтраті мільйона гривень

Новини 16 Липня, 2019 33

Фото: УНІАН

Керівнику структурного підрозділу Збройних сил України у Львівській області, яке перебуває у сфері управління Міністерства оборони України, повідомлено про підозру у завданні шкоди державним інтересам у розмірі 1,18 мільйона гривень.

Як повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, у понеділок, 15 липня 2019 року, за погодженням  прокурора САП детективами НАБУ повідомлено про підозру начальника Будинкоуправління №1 Яворівської квартирно-експлуатаційної частини району, що є державною організацією у структурі Збройних сил України, у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 («Зловживання владою або службовим становищем») та ч. 1 ст. 366 («Службове підроблення») Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням, яке триває з вересня 2018 року, встановлені факти вчинення службовцем упродовж квітня-жовтня 2014 року підроблень актів здачі-приймання наданих приватним підприємством послуг з оренди газових котелень.

На підставі яких підприємству було безпідставно перераховано грошові кошти на загальну суму 1,18 млн грн, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам.

 

Коментарі

Позначки: , , ,