На Львівщині гірники чотирьох шахт оголосили страйк і вийшли на протест (ФОТО)

Новини 08 Грудня, 2021 197
На Львівщині гірники чотирьох шахт оголосили страйк і вийшли на протест

На Львівщині гірники чотирьох шахт оголосили страйк і вийшли на протест

До акції протесту шахтарів «Червоноградської» 8 грудня приєднались колективи ще трьох підприємств: «Великомостівська», «Межирічанська» і «Степова» ДП «Львіввугілля». Гірники першої зміни відмовились спускатися у лаву, вимагаючи виплатити їм зарплату.

Як пише “Четверта студія”, про це повідомляє Нео Радіо Червоноград.

Декілька сотень шахтарів «Межирічанської» та «Великомостівської» вранці 8 грудня зібрались на Вічевій площі Червонограда та вирушили до адмінбудівлі держпідприємства «Львіввугілля» у Сокаль, щоб приєднатися до гірників «Червоноградської» та «Степової». Люди спільно прийматимуть рішення як діяти далі, – повідомив голова первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України шахти #Межирічанська Василь Лесняк.

За його словами, вимога у шахтарів одна – погасити заборгованість із зарплати за вересень, жовтень та листопад.

Люди сподіваються, що на позачерговій сесії Верховної Ради України виділять необхідну суму шахтарям на погашення заборгованості 2021 року. Адже зароблені кошти, за вугілля яке відвантажили на «Центренерго», не актуються. Натомість йдуть на закупівлю вугілля з-за кордону.

На сьогодні видобуток вугілля на цих чотирьох підприємствах не проводиться, однак підтримується життєдіяльність шахт.

Майже 40 гірників «Червоноградської», які 7 грудня відмовились підніматись із лави, на знак протесту все ще залишаються під землею.

Коментарі

Позначки: , ,