На Львівщині екс-сільського голову покарають через фальшифі рішення

Новини 26 Лютого, 2020 157

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Слідством встановлено, що колишній сільський голова однієї із рад Золочівського району, зловживаючи своїм службовим становищем склав та видав завідомо фальшиве рішення Червоненської сесії сільської ради щодо виділення у приватну власність 3 земельних ділянок загальною площею 6 га, вартістю більше 2 млн грн.

Про це пише “Четверта студія” з посиланням на прес-службу Прокуратури Львівської області.

Як наслідок, ці території безпідставно вибули із комунальної власності громади. Йому інкримінували ч.1 ст.366 (зловживання службовим становищем), ч.2 ст.364 КК України (службове підроблення).

За результатами судового розгляду, Перемишлянський районний суд Львівської області ще у січні 2017 року визнав чиновника винним, проте, це рішення сторона захисту оскаржила в апеляційному порядку.

Однак, за принципової позиції Золочівської місцевої прокуратури, ухвалою Львівського апеляційного суду від 04.02.2020, зловмиснику призначено остаточне покарання у вигляді 5 років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на державних чи комунальних підприємствах. Крім цього, чоловіку доведеться сплатити 17 тис грн штрафу. На даний час рішення суду вступило у законну силу.

Коментарі

Позначки: ,