На Львівщині десантники та нацгвардійці з Тенессі пірнали у мінеральну воду (ФОТО)

Новини 19 Січня, 2019 553

Фото: МОУ

19 січня у селі Солуки Яворівського району Львівської області відбулося традиційне святкування Водохреща місцевою громадою спільно з учасниками АТО і діючими військовослужбовцями.

Як повідомили у Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України (м.Львів), до Йорданських купань на Львівщині долучилися понад два  десятки десантників-військовослужбовців окремої десатно-штурмової бригади ДШВ ЗС України.

«Перед купанням хлопці розім’ялися, а згодом тричі пірнули до ополонки. Після обряду воїни одягли вишиванки, які військовим подарували волонтери. Бійці кажуть: взяли участь у купаннях, щоб відчути Господнє благословення та оздоровитися. Адже  джерела, поблизу селища Солуки славляться водою, що має лікувальні властивості. Крім того, вважається, що у саме на Водохрещу вода набуває надзвичайних цілющих властивостей», – зазначається у повідомленні.

До українських військових в цей день долучитися і заокеанські колеги зі складу військово-тренувальної місії JMTG-U, що проводить вишкіл наших військових. Американські військові інструктори зі складу 278 бронекавалерійського полку Національної гвардії штату Тенессі також пройшли випробування у крижаній воді. На згадку про Україну та її давні традиції вони також отримали у подарунок вишиті сорочки.

Фото: МОУ

Довідка. Солуки — село в Україні, в Яворівському районі Львівської області.  Населення становить 124 особи. Важливим фактом є те, що на території с. Солуки є джерела лікувальної води. Лікувальна вода “Солуки” була відомою на теренах всього колишнього СРСР своїми винятковими властивостями.

Солуки — мінеральна вода відома в Львівській області та за її межами. Отримала свою назву на честь родовища в однойменному селищі Солуки в Україні.

 

Коментарі

Позначки: ,