На Львівщині чоловік облаштував підпільний цех із виготовлення фальсифікованого алкоголю

Новини 03 Травня, 2024 23

Його судитимуть

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 27-річного мешканця області, якому інкриміновано незаконне виготовлення, зберігання, транспортування з метою збуту підакцизних товарів (алкогольних напоїв) (ч. 1, 2 ст. 204 КК України).

Про це пише Четверта студія з посиланням на Львівську обласну прокуратуру.

Слідством встановлено, що на території Львівщини обвинувачений організував нелегальний бізнес із виробництва та реалізації фальсифікованого алкоголю.

Підпільний цех облаштував в орендованому складському приміщенні. Там чоловік розводив спирт з водою та розливав у спеціально закуплені ємності та упаковки.

Отримавши замовлення на фальсифікат через мережу інтернет, мав надіслати потенційним клієнтам незаконно виготовлені алкогольні напої поштовими відправленнями. Задля приховування своєї протиправної діяльності фігурант оформив посилки під вигаданими даними.

Проте водну-спиртову суміш, яка вже була готова до транспортування, а також та, яка знаходилася у підпільному цеху, було своєчасно виявлено та вилучено правоохоронними органами.

Загальний об’єм арештованого фальсифікату становить більше 6,5 тис. літрів, його орієнтовна вартість – близько 1 млн грн.

Досудове розслідування здійснювали детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Коментарі

Позначки: