На Львівщині 650 осіб тимчасово змінили місце голосування

Новини 18 Лютого, 2019 27

Ілюстративне фото

499 виборців з-за меж Львівщини обрали одну з виборчих дільниць нашої області місцем голосування

Станом на ранок ,18 лютого, у відділах ведення Державного реєстру виборців (ДРВ) Львівщини 650 осіб тимчасово змінили місце голосування (ТЗМГ) без зміни виборчої адреси. 76 із зазначених 650-ти осіб голосуватимуть в межах свого виборчого округу. Про це повідомила начальник відділу адміністрування ДРВ Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

З її слів, найбільше заяв про ТЗМГ було подано у львівські відділи ведення ДРВ: Шевченківський – 99, Сихівський – 73, Залізничний і Франківський – по 60. Жодної такої заяви не написали у відділ ведення ДРВ Кам’янка-Бузької райдержадміністрації, лише по одній – у відділи ведення ДРВ Миколаївської і Сколівської райдержадміністрацій, а також Моршинської міської ради.

Зоряна Павлів додала, що за останній тиждень кількість тих, хто скористався ТЗМГ у відділах ведення Реєстру на Львівщині, збільшилася на 207 виборців – 11 лютого таких було 443 особи.

Загалом же, станом на 18 лютого, 499 виборців з-за меж Львівщини обрали одну з виборчих дільниць нашої області місцем голосування на виборах Президента України 31 березня. А 252 виборці з реєстрацією у Львівській області будуть голосувати поза її межами. Також 155 виборців змінили місце голосування в межах області.

Загальна кількість виборців в Україні, які скористались тимчасовою зміною місця голосування, – 22 тисячі 768 осіб (станом на 18 лютого 2019 року).

Нагадаємо, 31 березня відбудуться чергові вибори Президента України.

Коментарі

Позначки: , ,