На Луганщині окупанти готують тисячі дітей до вивезення у Росію

Новини 27 Листопада, 2022 86

Фото: Reuters

Під виглядом “медичної допомоги” ворог хоче депортувати в Росію більш як 10 тис. дітей з тимчасово окупованих територій.

Про це повідомляє Центр національного спротиву, пише Четверта студія.

Окупаційна адміністрація Луганщини відзвітувала про проведення “поглиблених медичних оглядів” 15 тис. дітей від 2 до 17 років. Завезені з Росії лікарі визначили, що 70% цих дітей потребують “спеціальної медичної допомоги”.

Саме такими медичними висновками росіяни приховують депортацію дітей на територію РФ: спершу їх привозять до оздоровчих закладів, потім вигадують причини, щоб не повертати додому. Так ворог спонукає батьків приїхати до дітей. Опісля сім’ям забороняють виїзд до України.

“До прикладу, в пансіонаті “Фея-3″ у м. Анапа Краснодарського краю вже перебуває більш як 1,5 тис.осіб з ТОТ Херсонської області. Громадян України схиляють до оформлення заявок на отримання російських паспортів та відкриття рахунків у російських банках, начебто для виплат соціальної допомоги”, – інформує пресслужба ЦНС.

Також повідомляється, що росіяни вже завезли 6 мобільних медичних пунктів на тимчасово окуповані території Херсонщини.

“Окупанти намагаються якомога швидше замінити українців на окупованих територіях на росіян”, – резюмують у Центрі національного спротиву.

ЦНС закликає мешканців тимчасово окупованих територій не дозволяти російським лікарям обстежувати українських дітей – так вони можуть стати жертвами депортації.

“Бережіть дітей від підлості росіян, а за можливості – залиште регіон. Повернемось додому після деокупації!” – наголошують у ЦНС.

Коментарі

Позначки: ,