На кордоні затримали рекордну кількість людей із фальшивими дозволами на роботу в Польщі

Новини 11 Лютого, 2021 198

Фото: Польське радіо

Це найчисельніша група з підробленими документами, затримана впродовж останніх років

Понад сотню іноземців із фальшивими дозволами на працю в Польщі було впродовж декількох днів затримано на прикордонному переході в Медиці. Підробками хотіли скористатися громадяни Молдови та України, які перетинали кордон на підставі біометричних паспортів.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє Польське радіо.

«Окрім цього, вони представили додаткові документи з інформацією про умови і місце працевлаштування в Польщі», – розповіла Радіо «Rzeszów» майор Ельжбєта Пікор, речниця Бескидського відділу прикордонної служби:

«Оскільки метою їхнього приїзду мала бути праця в Польщі, вони також показали заяви про доручення праці. Перевірка їх показала, що заяви були цілковито підроблені. На основі цих документів вони мали працювати обслуговуючим персоналом у готелях та працівниками складів в околицях Лодзі і на заході Польщі. Іноземці призналися у використанні підроблених документів, стверджуючи, що це для них була перепустка на в’їзд до країн Європейського Союзу».

Іноземці добровільно згодилися на покарання у вигляді шести місяців позбавлення волі з дворічним випробувальним терміном.

Прикордонники повернули їх до України. Це була найчисельніша група людей з підробленими документами, затримана впродовж останніх років.

 

Коментарі

Позначки: , , , , , , , ,