На кордоні з Польщею викрили ухилянта-хабародавця

Новини 21 Травня, 2022 92

На кордоні з Польщею викрили ухилянта-хабародавця

На Львівщині чоловік намагався виїхати в ЄС за підробленими документами і пропонував хабаря

Через пункт пропуску «Грушів», що на Львівщині, до Польщі прямував 37-річний українець.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ДПСУ.

На підтвердження права виїзду за кордон в умовах воєнного стану чоловік надав інспектору прикордонного контролю медичну довідку та тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, мовляв, непридатний до військової служби та виключений з військового обліку.

На кордоні з Польщею викрили ухилянта-хабародавця

Проте під час перевірки документів прикордонники встановили, що вони – підроблені. Отримавши відмову у пропуску через державний кордон, молодик зізнався, що папірці купив у невідомих, тому що дуже потрібно потрапити в країни ЄС.

Аби домогтися свого ухилянт спробував підкупити охоронців кордону. На пропозицію чималого хабаря в розмірі 2 000 доларів США прикордонний наряд відповів відмовою.

За цим фактом співробітники ВВВБ надіслали повідомлення про вчинення кримінального правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі». Також чоловік буде відповідати за використання підроблених документів під час перетину кордону, яка передбачена ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Ухилянта-хабародавця прикордонники передали співробітникам Нацполіції.

Коментарі

Позначки: ,