На кордоні із Польщею вилучили контрабандну партію екзотичних тварин

Новини 25 Вересня, 2019 63
На кордоні із Польщею вилучили контрапандну партію екзотичних тварин. Фото: ДФС.

На кордоні із Польщею вилучили контрапандну партію екзотичних тварин. Фото: ДФС.

Громадянина з товаром повернуто в Республіку Польщу

Львівська митниці ДФС роз’яснює інформацію щодо затримання великої кількості екзотичних плазунів і земноводних, пише прес-служба митниці.

У деяких ЗМІ з’явилась інформація про те, що на українсько – польському кордоні затримали українця, який незаконно перевозив плазунів і земноводних. Насправді їх вивозили з Республіки Польщі, а оскільки не було дозвільних документів їх не пропустили в Україну і повернули назад в Польщу.

Так, 19 вересня цього року, громадянин України, 1986 року народжження, мешканець Івано-Франківщини прибув у пункт пропуску «Краковець – Корчова» з Республіки Польща. До митного контролю подав декларацію згідно з якою перевозив товар «плазуни, пітони, рептилії» .

До митного оформлення було залучено працівників державного ветеринарно – санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті. Згідно з актом огляду ветеринарні документи відсутні, відправник вантажу невідомий, ветеринарний сертифікат – відсутній. На підставі цього прийнято рішення про заборону ввезення даного вантажу на територію України.

Відтак працівники митниці оформили картку відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні та пропуску товарів. Про це було повідомлено контрольні служби Республіки Польщі.

 

 

Коментарі

Позначки: , ,