На Херсонщині прикордонники виявили браконьєра з уловом на 5 мільйонів гривень

Новини 06 листопадаа, 2019 114

Учора неподалік від Скадовська прикордонники Херсонського загону спільно з оперативними співробітниками Азово-Чорноморського регіонального управління виявили браконьєра. Він незаконно займався виловом водних живих ресурсів в акваторії Чорного моря. Про це пише прес-служба ДПСУ.

Правопорушником виявився житель Скадовська. Його затримали на причалі щойно він пришвартувався. Він прибув з уловом – 92 чорноморськими крабами та 130 кілограмами бичків.

По даному факту прикордонники повідомили співробітників Національної поліції та працівників рибоохоронного патруля Чорноморського басейного управління.

Після проведення оперативно-слідчих дій у відповідності до ст. 63 ЗУ «Про тваринний світ» 92 червонокнижні краби були випущені у море. В діях браконьєра вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого ст.249 ККУ «Незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним, добувним промислом». Своїми протиправними діями він завдав збитків державі на загальну суму 5 мільйонів 60 тисяч гривень.

Ще одного браконьєра учора виявили прикордонники Бердянського загону спільно з представниками водної поліції в районі Бердянської коси.  Зловмисник за допомогою заборонених знарядь виловив близько 100 піленгасів та оселедців, чим завдав збитків державі на суму понад 120 тисяч  гривень. В його діях також вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого ст.249 ККУ.

 

Коментарі

Позначки: , ,