На День вишиванки у Дрогобичі розгорнуть кількаметрове полотнище (ВІДЕО)

Новини 13 Травня, 2022 27

Львівська вишиванка з вареників потрапила до Книги рекордів України

19 травня на Площі Замкова Гора буде презентовано Бойківський візерунок, в рамках якого відбудеться показ української вишивки, рушників та сорочок

19 травня Всеукраїнський День вишиванки. Українська вишивка – код нації, наш оберіг та символ, який передається з покоління в покоління.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу Дрогобицької міської ради.

Цьогоріч, в день свята, дрогобичан запрошують одягнути вишиванки, зробити спільне фото та долучитися до масового розгортання полотнища на Площі Ринок.

Як розповіла керівник відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко, через військові дії в країні, 19 травня довелося скасувати традиційну масову ходу у вишиванках вулицями міста.

Однак, усіх бажаючих запрошують в 11 год, у четвер, прийти у вишиванках та долучитися до розгортання кількаметрового державного полотнища в центрі Дрогобича.

Також ми ініціюємо, щоб вишиванки 19 травня одягнули внутрішньо переміщені особи. Ті з них, хто завітають в мерію міста у вишиваних сорочках та пред’являть довідку, що вони ВПО – отримають символічний подарунок. Слід звертатися в 210 кабінет – Відділ сім’ї та молоді. Сьогодні мода на етно-образи не залишає світові тренди, а українські вишиванки потрапили в гардероби найпопулярніших зірок світу. Тож цінуймо та плекаймо своє рідне, – закликає Олександра Пашко.

Також цікаві заходи до Дня вишиванки ініціює і Управління культури та розвитку туризму ДМР.

Зокрема, 19 травня на Площі Замкова Гора буде презентовано Бойківський візерунок, в рамках якого відбудеться показ української вишивки, рушників та сорочок.

Усі вилучені від заходу кошти скерують на підтримку ЗСУ.

Коментарі

Позначки: