Микола Шапаренко прокоментував матч збірної України проти збірної Франції

Новини 07 Вересня, 2021 569

«Мріяв забити за свою країну. Не зміг стримати сліз»

Півзахисник збірної України Микола Шапаренко, який забив м’яч у ворота Франції, оцінив результат поєдинку кваліфікації ЧС-2022. Українці зіграли з французами внічию (1:1). Поєдинок пройшов на НСК «Олімпійський» в Києві.

Про це пише Четверта студія.

Шапаренко відмітив підтримку від вболівальників, яка була божевільною на стадіоні. Також гравець відмітив, що, звичайно, прикро, що не вдалося виграти цей матч, проте це футбол і результат передбачити практично неможливо.

Також, Микола розповів, що вже давно мріяв забити м’яч за рідну команду і, коли мрія нарешті здійснилась у матчі проти грандіозних суперників, футболіст не зміг стримати емоцій та заплакав.

Нагадаємо, що господарі, іншими словами українці, відкрили рахунок наприкінці першого тайму. Відзначився хавбек Микола Шапаренко. Французи відновили паритет на 50-й хвилині. Точним ударом відзначився форвард Антоні Марсьяль.

Україна набрала 5 очок і йде на третій позиції в групі D. Збірна Франції (9) знаходиться на першій сходинці.

7 вересня Франція прийме Фінляндію, прогнози на фаворита матчу за посиланням. Україна найближчий поєдинок зіграє 9 жовтня в гостях з фінами.