Михайло Бондар передав багаторазові захисні маски та костюми медикам Бродівськоі лікарні на Львівщині

Новини 02 Квітня, 2020 76
Михайло Бондар

Михайло Бондар

Народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Михайло Бондар власним коштом замовив пошиття на швейній фабриці міста Броди захисних комбінезонів та масок багаторазового використання для медиків лікарні в місті Броди. Про це пише “Четверта студія” з посиланням на прес-службу партії.

Як повідомила помічниця народного депутата Тетяна Лісковецька на замовлення Михайла Бондара Бродівська швейна фабрика виготовила необхідний захисний одяг для лікарів.

«Були гарно, якісно виготовлені комбінезони, маски з якісного полотна льону. Це ті необхідні засоби засоби захисту, яких вони вкрай потребують медики», – зазначила вона.

Вона також повідомила, що всього округ було виготовлено 4000 багаторазових захисних масок і 40 багаторазових захисних костюмів для медиків.

В свою чергу медсестра пункту переливання крові Бродівськоі ЦРЛ Наталія Дацків подякувала народному депутату «Європейської Солідарності» за надання такої важливої допомоги лікарні.

«Ми дуже вдячні Михайлу Бондару за допомогу у наданні 1000 масок, а також медичних костюмів, комбінезонів багаторазового використання. Їх можна обробляти, дезінфікувати і лікарі можуть їх використовувати на наступній зміні», – розповіла вона.

Також Наталія Дацків зауважила, що додатково до захисного одягу, медики лікарні потребують захисних бахіл, які є частиною захисного одягу для роботи медичних працівників.

Коментарі

Позначки: , ,