Ми повернемо назви проспектам Бандери і Шухевича у Києві, – Порошенко

Новини 29 Червня, 2019 79
Нова люстрація від Зеленського покликана розчистити дорогу у владу "п’ятій колоні" Кремля,- Порошенко. Фото 4studio

Нова люстрація від Зеленського покликана розчистити дорогу у владу "п’ятій колоні" Кремля,- Порошенко. Фото 4studio

Голова партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко обурений рішенням Окружного адміністративного суду Києва, який напередодні ухвалив рішення про скасування назви проспектів Бандери та Шухевича у столиці, повернувши їм старі проросійські назви. Лідер партії заявив, що вже зв’язався із керівництвом фракції «Солідарність» у Київраді, щоб міські депутати ще раз проголосували за перейменування вулиць. Про це Петро Порошенко заявив під час Форуму регіонального розвитку у Трускавці.

«Я зв’язався з керівництвом нашої фракції у Київраді, звернувся з проханням, щоб на першу сесію Київради було винесене питання щодо перейменування, ми ще раз прийняли рішення і дали по руках цим горе-суддям, які думають, що завтра вони перейменують Україну в Українську Радянську Соціалістичну Республіку. Ніхто цієї можливості не дасть, ніхто реваншу не пропустить. Українські Герої – це символ, ми їх будемо захищати так, як захищаємо Українську державу», – заявив Петро Порошенко.

Петро Порошенко наголосив, що рішення ухвалював суд, який не встигли реформувати, а судді не пройшли необхідну процедуру перевірки.

«То не суддя: в нереформованому Київському окружному суді ні він, ні весь колектив суду не ходив ні на атестації, ні на іспити. А сьогодні він приймає рішення про скасування назв вулиць у Києві. Вони повертають комуністичні назви, дійдуть до того, що будуть ідоли Леніна повертатися знову на українські вулиці в селах, селищах, містах. Вони забезпечують повернення з-за кордону злочинців епохи Януковича – ми точно цього не дозволимо зробити», – підкреслив лідер партії «Європейська Солідарність».

«В цих умовах наша команда буде боронити створення демократичного фундаменту української державності, чим ми й займалися ці п’ять років. Хочу запевнити – і в мене, і у всієї нашої команди буде достатньо ресурсів і можливостей, щоб впливати на цей рівень політики», – наголосив Петро Порошенко.

Коментарі

Позначки: , , , , ,