Москаленко вірить у наступні етапи вакцинації від коронавірусу (ВІДЕО)

Новини 13 Квітня, 2021 197

Міський штаб з протидії коронавірусу розглянув низку питань, що стосуються вакцинування мешканців міста та послаблення карантинних обмежень.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

«Сьогодні ми розглянули декілька важливих питань щодо вакцинації. Перш за все, ми обговорили можливі локації для проведення масової вакцинації у кожного районі міста. Також проговорили перебіг вакцинації цього тижня на великих комунальних підприємствах: відпрацювання окремої логістики, окремих списків охочих, тощо. Третє питання стосувалось вакцинування сфери послуг. Ми узгодили категорії, яким будуть проводити щеплення наступними. Зокрема, йдеться про тих людей, що комунікують з великою кількістю мешканців: працівники ринків, супермаркетів, великих підприємств, закладів харчування, банків, пошт. Окрім того ми розглянули етапи вакцинації новою вакциною CoronaVac, яку мають незабаром привезти до Львова. Відтак згідно з рекомендаціями Віктора Ляшка, формуємо списки осіб та розпрацьовуємо логістику вакцинування спортсменів, маломобільних груп населення.

Зазначу, що ми розглядали питання можливого послаблення карантину, однак станом на сьогодні показники захворюваності цього не дозволяють, тому ми до цього питання повернемось у четвер», – розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Коментарі

Позначки: ,