Між Україною й Польщею скасували дозволи на перевезення пального

Новини 06 Травня, 2022 50

Кабінет Міністрів України підвищив граничний рівень торгової надбавки для дизельного палива в розмірі не більш ніж 7 гривень за літр, для бензинів — не більш ніж 6,5 гривні за літр

Україна й Польща скасували дозволи на перевезення палива. Потрібно лише за добу до перетину кордону заповнити відповідну форму.

Про це повідомили на Telegram-каналі Міністерства інфраструктури України.

“Ракетні удари Росії по нафтопереробних заводах і нафтобазах створили критичну ситуацію на ринку палива. Метою команди Міністерства інфраструктури в цих умовах є повна лібералізація міжнародних вантажних перевезень для розв’язання цієї проблеми”, — сказав міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

За його словами, вже набрали чинності нові правила перевезення, перевагами яких можуть скористатися як українські водії, так і польські. Для цього не менш ніж за добу до перетину кордону потрібно заповнити форму.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України підвищив граничний рівень торгової надбавки для дизельного палива в розмірі не більш ніж 7 гривень за літр, для бензинів — не більш ніж 6,5 гривні за літр.

Зазначимо, що дефіцит пального в Україні у найближчі 7 днів буде ліквідовано. Але очікується незначне подорожчання нафтопродуктів.

Як відомо, 24 лютого президент РФ Владімір Путін оголосив війну Україні й розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

В Україні запроваджено воєнний стан. Президент Володимир Зеленський оголосив загальну мобілізацію.

Коментарі

Позначки: , ,