Місцеві вибори стануть початком кінця нинішньої влади, – Синютка (ВІДЕО)

Новини 20 Жовтня, 2020 180

Скриншот відео ФБ/Олег Синютка

Слуг на місцевих виборах очікує поразка, – нардеп

Влада загалом не справилися з викликами які постали перед країною. Вибори будуть початком кінця нинішньої влади.

Як пише «Четверта студія», про це заявив з трибуни Верховної Ради України народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка.

«Цирк під час чуми» так люди говорять про опитування, яке ви хочете зробити. Люди більше не піддадуться на сценарій «95 кварталу». Слуг на місцевих виборах очікує поразка», – заявив Синютка.

Він наголосив, що опитування неконституційне, воно суперечить чинному законодавству, і не має нічого спільного з реальною думкою людей.

«Ви хочете одягнути людей в білі накидки, дати їм по 1200 гривень зарплати і провести агітацію перед виборчими дільницями?  В такий спосіб ви намагаєтеся врятувати рейтинг влади перед виборами? Нічого не вийде. Народ вам більше не повірить», – зазначив нардеп.

Також Олег Синютка відмітив, що «влада загалом не справилися з викликами які постали перед країною. Ви не справилися з коронавірусом, розпродали всі маски, розтратили ковідний фонд, не закупили апарати ШВЛ і втратили довіру людей».

«Ви не вмієте нічого зробити. Завершується довіра народу до вас.  Вибори будуть початком кінця нинішньої влади», – заявив Олег Синютка.

Коментарі

Позначки: , ,