Міністр освіти Новосад приїхала на Кульпарківську

Новини 06 Лютого, 2020 1 979

Міністр освіти у Львові. Фото прес-служба ЛОДА

Сьогодні, 6 січня, Львівщину відвідала із робочим візитом міністр освіти та науки України Ганна Новосад. Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Четверта студія.

Відтак, міністр зустрілась  із керівниками закладів загальної середньої освіти м. Львова, Стрия, Дрогобича.

У межах зустрічі обговорювали переваги та недоліки фінансової автономії, що заважає фінансовій прозорості закладів, плюси та мінуси фінансової автономії в контексті розвитку матеріальної бази.

«Усі ми ввійшли в дуже амбітну реформу “Нова українська школа”. Зміни, до яких залучено 15 тисяч шкіл, 400 тисяч вчителів та 4 млн школярів, не можуть бути простими. Я переконана, що зробити реформу без живого зворотного зв’язку неможливо. Тому ми говоримо з вчителями, директорами та освітянами загалом. Комунікація з ними безцінна», — відзначила Ганна Новосад.

Зазначимо, також сьогодні Ганна Новосад проведе зустріч із представниками закладів освіти педагогічного профілю на тему: «Професійний розвиток вчителя».

Окрім того, вона оглянула новий освітній простір Ліцею ім. Івана Пулюя та ознайомилась з особливостями організації харчування учнів у закладі.

Нагадаємо, як повідомляла учора прес-служба Львівської ОДА, зустріч міністра із освітянами відбулась на вулиці Кульпарківській у Львові.

Коментарі

Позначки: , ,