Медзаклади Львівщини отримали високоякісні апарати ШВЛ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Новини 23 Червня, 2020 450

Передача ШВЛ медзакладам Львівщини, фото 4studio

Сьогодні, 23 червня, відбулася передача апаратів ШВЛ швейцарського виробництва Hamilton Medical опорним у боротьбі з коронавірусом медичним установам, інформує 4studio.

Два апарати ШВЛ отримала Львівська інфекційна лікарня, один – Центр легеневого здоров’я плюс дефібрилятор та один – Бродівська центральна районна лікарня.

«Це приклад чіткої та злагодженої роботи депутатського корпусу, керівництва лікарень та фірми-постачальника «Ксенко». Завдяки обласному бюджету, нашим благодійникам робимо усе можливе, аби вишукати та придбати на ринку виробництва висококласних ШВЛів апарати для потреб Львівської області.

Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції складна, тому маємо думати над забезпеченням усім необхідним лікарень та захистом наших медичних працівників», – зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Як наголосив перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк, на місцях ніхто не чекає допомоги від держави, а самостійно вишуковуються можливості придбати таке високоякісне обладнання.

«Майже щотижня ми стараємося в наші медичні заклади передавати необхідну допомогу. Сьогодні ми представляємо апарати найвищого класу, один з них, який отримає Центр легеневого здоров’я, з інтелектуальною пам’яттю, які, без сумніву, рятуватимуть життя та здоров’я пацієнтів з ковідом. Вартість таких апаратів від 600 тисяч гривень до 2 млн грн», – додав він.

Коментарі

Позначки: , , , , , , ,